Меню

Подберите корм для своего щенка

Свернуть

royal canin для щенковотзывы

Свернуть

royal canin для щенков отзыв эксперта о продукции

Отзыв о корме для щенков Royal Canin
Терещенко Валерия, доктор ветеринарной медицины.
Я доверяю Royal Canin потому, что он уже много лет присутствует на нашем рынке и несколько поколений собак питались этим продуктом и были здоровыми. Это является главным критерием для меня, как для ветеринарного врача. Для моей собаки это идеальная формула, так как нет необходимости добавлять в рацион дополнительные витамины, а состояние зубов и шерсти отличное.

Щенки требуют особого внимания, узнайте больше об этапах развития и потребностях щенков в нашем видео

книга с полезными советами

Каждый хозяин любит своего щенка и желает ему здоровья и долгих лет жизни. Мы создали сборник советов с полезной информацией по уходу, воспитанию и кормлению щенков. Вы можете получить эту книгу совершенно бесплатно!
Книгу отправлено на почту!

Задайте вопрос нашему эксперту

Благодарим! Запрос на консультацию отправлен!
x

Даним даю свою добровільну та безумовну згоду, без обмеження строку її дії та території дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА» (розташованим за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3-й поверх, надалі «Компанія») інформації, що становить мої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, телефон, e-mail тощо), а також дані мого кота або собаки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 р. № 2297-VІ (зі змінами та доповненнями), і була надана або може бути надана мною Компанії під час заповнення цієї Форми, а також третім особам, з якими Компанія уклала/укладе відповідні договори з метою: • надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари та послуги, що надалі можуть бути цікавими для мене; • збирання та обробки статистичної інформації і проведення маркетингових, соціологічних та інших досліджень; • доставки замовлених/узгоджених товарів та надання послуг. Цим також підтверджую, що Компанія має право включати зазначені персональні дані до баз персональних даних, власником якої є Компанія, а також Компанія має право на передачу зазначених персональних даних розпоряднику та/або третім особам, включаючи (не обмежуючись) обробку персональних даних в будь-яких комп’ютерних та/або інформаційних системах без обмежень щодо території використання та передачі даних відповідно до вказаної мети обробки. При цьому Компанія зобов’язується забезпечити конфіденційність персональних даних та безпеку під час їх обробки та використання. Мета обробки персональних даних мені зрозуміла, застережень щодо використання чи обробки моїх персональних даних не маю. Мене поінформовано щодо та я погоджуюсь із тим, що така згода може бути відкликана шляхом направлення письмового повідомлення Компанії рекомендованим листом з описом вкладення або шляхом вручення особисто уповноваженому представнику Компанії, який повинен засвідчити отримання повідомлення своїм підписом.