Royal Canin PUPPY PRO TECH

Додаток до молозива замінник молока

Спираючись на свої знання у сфері здорового харчування для собак, досвід роботи з фахівцями з розведення тварин в усьому світі та відгуки партнерів-заводчиків, компанія Royal Canin розробила інноваційний раціон — додаток до молозива замінник молока для новонароджених цуценят для підтримання їхнього росту й розвитку..

Завдяки спеціальній формулі PUPPY PRO TECH є ідеальним доповненням до материнського молозива у перші 24 години життя цуценяти, що підтримує його ріст та розвиток до моменту відлучення.

PUPPY PRO TECH є цінною дієтичною добавкою для всіх новонароджених цуценят та особливо рекомендується цуценятам, які перебувають у групі ризику.

За шкалою АПГАР до групи ризику входять цуценята з:
- Пониженим серцебиттям
- Пониженою частотою дихання
- Зменшеною рефлекторною подразливістю
- Пониженим м’язовим тонусом
- Синюшнім кольром слизових

Інновації

Інноваційні складники, що забезпечують цілу низку переваг:
 • Включає революційний комплекс нових складників, що забезпечують цуценяті гарний початок життя, у тому числі імуноглобуліни, специфічні до E. сoli та парвовірусу собак;
 • Містить мальтодекстрин – легкозасвоюваний вуглевод, що допомагає підтримувати належний рівень цукру в крові цуценяти;
 • Підтримує гармонійний ріст завдяки максимально наближеному до материнського молока складу;
 • Збагачений ДГК. Цей елемент, що входить до складу материнського молока, підтримує розвиток когнітивних функцій;
 • Містить пребіотики (ФОС) для підтримання здоров'я системи травлення;
 • Розчиняється миттєво і повністю;
 • Комплект для годування новонароджених цуценят входить до складу набору.

Рекомендації з використання раціону PUPPY PRO TECH

Оберіть один з 4-х етапів в залежності від віку цуценяти

Протягом перших 8 годин життя цуценяти

• заохочуйте новонароджених цуценят до споживання материнського молозива;

• зважте цуценят, щоб визначити тих, які перебувають у групі ризику;

• за можливості догодовуйте раціоном PUPPY PRO TECH усіх цуценят;

• або хоча б цуценят із найменшою вагою при народженні;

• одна порція PUPPY PRO TECH має позитивно вплинути на ріст цуценяти;

• кілька порцій раціону забезпечать йому всі переваги для здорового росту.

У період від 8 до 48 годин життя

• залишайте цуценят із матір’ю для годування та контролюйте їхню вагу;

• продовжуйте підгодовувати цуценят раціоном PUPPY PRO TECH, особливо тих, котрі втрачають вагу.

Також рекомендується спонтанне споживання цуценятами раціону PUPPY PRO TECH.

У період від 48 годин до 3 тижнів життя

• продовжуйте контролювати вагу кожного цуценяти;

• вимірюйте температуру цуценят, щоб бути впевненими, що вони здорові;

• перш ніж годувати цуценят, переконайтесь у тому, що їхня температура не нижче 35 oC;

• догодовуйте цуценят раціоном PUPPY PRO TECH, особливо тих, які перебувають у групі ризику.

У період від 3 тижнів до відлучення

• використовуйте PUPPY PRO TECH під час відлучення, щоб допомогти цуценяті перейти на твердий раціон.

Відеоінструкція

Питання та відповіді

Етапи народження і зростання завжди були у центрі уваги компанії Royal Canin, оскільки ці критичні періоди визначають подальше здоров’я та добре самопочуття котів і собак протягом усього їхнього життя. Вік від народження до 2 місяців включає два ключові періоди: неонатальний (з моменту народження до досягнення віку 21 дня) і ранній дитячий період, що охоплює вік від 3 до 8 тижнів.

У 2010 році в результаті наукових досліджень було виявлено, що одне з 5 цуценят помирає у неонатальний період у віці до 2 місяців. Аби допомогти цим слабшим цуценятам і подарувати їм шанс на життя, компанія Royal Canin інвестувала значні кошти у спеціалізовані науково-дослідницькі роботи. Спираючись на результати 5 років досліджень і розробок (у співпраці з Центром догляду за новонародженими тваринами Тулузької національної ветеринарної школи у Франції), компанія Royal Canin пропонує на ринку перший спеціальний раціон харчування для посиленого догляду за новонародженими цуценятами.

PUPPY PRO TECH представляє собою дієтичну добавку для доповнення харчування цуценят молозивом і є повноцінним замінником материнського молока. Завдяки спеціальній формулі цей продукт є найближчим за складом до материнського молока та містить збагачений антитілами (специфічні глобуліни) яєчний порошок і мальтодекстрин – джерело легкозасвоюваної енергії.

Раціон PUPPY PRO TECH може використовуватись як замінник материнського молока/молозива, якщо сука не може годувати своїх цуценят, або як дієтична добавка аж до моменту відлучення.

Антитіла, що входять до складу цього раціону, допомагають нейтралізувати два з найбільш поширених факторів, що спричинюють передчасну смерть цуценят, - кишкову паличку та парвовірус. Дослідження, здійснені авторитетними дослідницькими лабораторіями (Тулузької національної ветеринарної школи у Франції), показали, що показник росту новонароджених цуценят із малою вагою (і, відповідно, з високим ризиком смертності[1]) значно покращувався завдяки основному або додатковому годуванню раціоном PUPPY PRO TECH протягом перших двох днів їхнього життя (що є ознакою доброго здоров’я).

[1] Центр догляду за новонародженими тваринами – підрозділ Ветеринарної школи, що спеціалізується на неонатології, репродукції та розведенні м’ясоїдних тварин і займається навчанням, дослідницькою та клінічною роботою. [2] Х. Міла, С. Шастат-Майяр, Конгрес Європейського ветеринарного товариства репродукції дрібних тварин, Вроцлав, Польща, 2014 р., стор. 127-130.

Строк зберігання продукту в закритій упаковці становить 15 місяців.

Строк зберігання продукту після відкриття пакетика-саше чітко не визначений, проте умовно для продуктів харчування у вигляді молочного порошку (молочних сумішей) становить МАКСИМУМ 1 місяць за умови зберігання у щільно закритій упаковці бажано у холодильнику (з дотриманням відповідних вимог гігієни: використання чистої ложки, попереднє миття рук, дозування раціону лише за допомогою відповідних засобів, а не руками тощо).

Після приготування суміші «молоко» має бути використане протягом 1 години.

Так само як і в разі приготування молока для немовлят, «золотим стандартом» при приготуванні суміші буде використання бутильованої води з низьким вмістом мінералів. Проте якщо вода з-під крану є достатньо безпечною для споживання, цілком можливо для приготування суміші використовувати кип’ячену водопровідну воду (для додаткової перестороги варто з’ясувати це питання у постачальника води).

PUPPY PROT TECH розроблений для доповнення годування цуценят молозивом та/або заміни материнського молока. Призначений для новонароджених цуценят, особливо для тих, які перебувають під підвищеним ризиком.
УВАГА: пам’ятайте, що перш за все ви повинні заохочувати цуценят до споживання молозива, і лише після цього догодовувати їх цим раціоном. Якщо сука не може годувати своїх цуценят, ви можете використовувати цей раціон як замінник материнського молока.

 • Годуйте лише тих цуценят, чия ректальна температура становить 35°C або вище;
 • Використовуйте лише кип'ячену воду з низьким вмістом мінералів (або кип’ячену питну воду) і чистий посуд;
 • Щодня контролюйте набір цуценятами ваги;
 • НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ коров’яче або козяче молоко: воно не відповідає харчовим потребам цуценят (щодо вмісту енергії, жирів, білків, мінералів, лактози тощо) і може спричинити розлади системи травлення;
 • Доглядаючи за осиротілими цуценятами, слід забезпечувати їм допомогу в уринації та дефекації (масуючи перинеальну зону), поки їм не виповниться три тижні, або довше;
 • Ніколи не годуйте цуценя у положенні лежачи на спині. Воно повинно лежати животом на поверхні (наприклад, у вас на колінах) із піднятою головою. Інакше цуценя захлинеться.

Не використовуйте соски з тріщинами чи іншими пошкодженнями. Щойно у цуценяти з'являться зуби (приблизно у віці 3-4 тижнів), воно може пошкодити ними соску. В такому разі припиніть використання соски і наливайте молоко у чисту миску.

Коров’яче молоко від природи призначене для вигодовування телят. Козяче молоко від природи призначене для вигодовування козенят. Молоко, яке виробляє організм суки, від природи призначене для вигодовування цуценят. Наші раціони BABYDOG MILK і PUPPY PRO TECH за своїм складом дуже близькі до молока суки. Рівень білка та жиру у молоці суки значно вищий, ніж у коров’ячому чи козячому молоці, а вміст лактози, навпаки, суттєво нижчий. У формули наших раціонів також було додано життєво важливі вітаміни та амінокислоти, необхідні для належного розвитку цуценят. Консервоване згущене молоко та дитяче харчування також не відповідає потребам цуценят.

Не всіх цуценят, які перебувають у зоні ризику, вдається ідентифікувати одразу при народженні: приміром, результати недостатнього споживання молозива проявляються лише через 24-48 годин життя цуценяти, коли у нього з’являються ознаки гіпоглікемії чи вповільнення росту. В такий момент уже занадто пізно вдаватися до перенесення вродженого (системного) імунітету, оскільки система імунного захисту кишечника вже закрита. Крім того, проміжок часу між проявом клінічних симптомів і настанням смерті у новонароджених цуценят дуже малий, тому доповнення харчування всіх цуценят цим раціоном цілком доцільне (краще перестрахуватись, ніж потім шкодувати).

Також загальновідомо, що навіть за умови вигодовування материнським молозивом деякі цуценята не можуть досягти безпечного рівня імуноглобуліну в крові. Тому, забезпечуючи таким тваринам додатковий імуноглобулін, ми допомагаємо їм досягти цього показника (це проста математика: певний відсоток імуноглобуліну надходить у кровообіг, тож підвищуючи споживання імуноглобуліну, можна таким чином пропорційно збільшити кількість крові у системі кровообігу).

Існує безліч різноманітних причин ризику, якому цуценята можуть піддаватися при народженні. Навіть здорові цуценята можуть по-різному зростати, споживаючи материнське молоко/молозиво.

Збільшення частоти годування раціоном PUPPY PRO TECH підвищує максимальну ефективність цієї дієтичної добавки, а забезпечення вільного доступу до її споживання дозволяє цуценятам повністю задовольнити свої харчові потреби. У ході одного з досліджень цуценят, які в необмеженій кількості споживали материнське молоко, підгодовували раціоном PUPPY PRO TECH. Навіть за таких умов цей раціон забезпечував додаткову користь для здоров’я цуценят. Деякі цуценята можуть припинити споживати PUPPY PRO TECH до досягнення віку 21 дня. Якщо це не впливає на їхній ріст, така відмова від підгодовування вважається нормальною.

Раціон PUPPY PRO TECH представляє собою нашу нову рекомендацію щодо оптимального харчування в умовах інтенсивного догляду та призначений для всіх цуценят хоча б із одним фактором ризику.
Загалом рівень зростання протягом 48 годин від народження був значно вищий у цуценят, яких підгодовували раціоном PUPPY PRO TECH, порівняно з контрольною групою. Ми вирішили продемонструвати результати цуценят із малою та нормальною вагою при народженні, оскільки вони здаються найбільш релевантними:
- низька вага є одним із факторів ризику, які можна виявити на найбільш ранньому етапі та легко виміряти;
- ефективність раціону, підтверджена випробуваннями на цуценятах із ризиком недостатньої ваги при народженні, є додатковим фактором, що підтверджує здатність раціону забезпечувати допомогу цуценятам, які найбільше її потребують.
УВАГА: низька вага при народженні взаємопов’язана з іншими факторами ризику (наприклад, відсоток цуценят із низькою оцінкою за шкалою АПГАР значно вищий серед цуценят із малою вагою при народженні).

Ми не рекомендуємо годувати сук раціоном PUPPY PRO TECH, оскільки його формула не адаптована до споживання ними (переважно через вміст лактози). Те саме стосується цуценят після відлучення, оскільки їхня здатність засвоювати лактозу стрімко зменшується.

Як придбати

Придбати продукт можна у ветеринарних клініках та менеджера Royal Canin по роботі з розплідниками.

Контакти менеджерів