Коты и собаки прежде всего. Royal Canin®

Коты и собаки прежде всего. Royal Canin®

Переводимо цуценя на новий раціон

Різка зміна корму може стати стресом для травної системи цуценяти. Як правильно перевести свого улюбленця на новий корм та уникнути проблем із травленням?

Дізнатися більше

Як маленьке цуценя стає дорослим собакою

У нашому відео ми покажемо етапи розвитку цуценяти. Правильне харчування — один з головних факторів здоров’я вашого улюбленця у будь-якому віці.

Раціони Royal Canin враховують енергетичні потреби цуценят, та містять у своєму складі високоякісні білки для безпеки травлення, а також необхідні поживні речовини для здорового росту та розвитку.

Упаковка корму Royal Canin оновленого зразка або корм іншої лінійки Royal Canin

Коли використовувати цю схему переходу:
  • Ви раніше годували цуценя кормом Royal Canin в упаковці старого зразка й тепер купили корм тієї самої лінійки в оновленій упаковці, наприклад, Royal Canin Mini Junior.
  • Ви годували цуценя кормом Royal Canin й вирішили спробувати продукцію іншої лінійки, наприклад перехід із Maxi Junior на German Shepherd Junior;
  • Ваш улюбленець підріс і ви обираєте корм тієї самої лінійки для дорослого собаки: перехід із Yorkshire Terrier Junior на Yorkshire Terrier Adult.

Щоб мінімізувати ризик розладу травлення, переходьте на новий корм поступово упродовж 2-4 днів, змішуючи його з попереднім. Поступово збільшуйте порцію нового корму, зменшуючи при цьому кількість попереднього, див. схему.

Корм іншого виробника

Коли використовувати цю схему переходу:
  • Якщо ви раніще годували цуценя кормом іншого виробника й вирішили перейти на Royal Canin;

Вводити новый корм у раціон цуценяти слід поступово упродовж 5-7 днів, додаючи до попереднього корму новий. Щодня збільшуйте вміст нового корму так, щоб до сьомого дня раціон вдалося повністю змінити. Це допоможе знизити ризик розладу травлення та діареї. Графік переходу на новий корм зображено на схемі.

Подбайте про собаку в перехідний період

Зі змінами етапів росту цуценяти змінюються і його потреби в поживних речовинах. Тож слід заздалегідь продумати раціон харчування, який відповідатиме новим потребам дорослого собаки. Коли цуценя підросте, Чи знаєте ви?
Активне зростання собак великих/гігантських порід завершується у 18/24 місяці. Для середніх та малих порід — 8-12 місяців. Саме в цей період слід планувати перехід на раціони для дорослого собаки.
вам необхідно буде перевести його на відповідний корм Royal Canin для дорослих собак. Перехід слід здійснювати поступово упродовж 5-7 днів, див. схему вище.